Tossun alla

Olen poika 13 vuotta. Olen ujo ja etsin tyttöystävää. En polta tai Juo ja yleensä tottelen kaikkea mitä nainen sanoo. Eli olisin orja. No?
2154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No kuules nyt, minä en ainakaan mitään orjaa haluaisi, vaan tasavertaisen kumppanin.

Äänestä

Helvetin pojankloppi kukonpoika. Menetit juuri rispektit mult. Suss ei näytä olevan mitään miehekästä, kun vielä kaikenlisäks oot niin vitun epätoivonen että oot valmis "antautumaan" jollekkin naiselle. Et saa naista ellet muuta ajattelutapaas. Toi meni mull jo vähän yli!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nalleteemunalle kirjoitti:

Olen poika 13 vuotta. Olen ujo ja etsin tyttöystävää. En polta tai Juo ja yleensä tottelen kaikkea mitä nainen sanoo. Eli olisin orja. No?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu