Forlan

hesw

Olipa yllätys, että kisojen parhaan pelaajan palkinto myönnettiin tällä kertaa ihan oikealle pelaajalle! Forlan oli aivan maaginen. Lausuntojensa perusteella myös oikein hieno kaveri.
Uruguayn keskikentällä Egidio Arevalo oli myös aivan loistava, Hänen nykyinen seuransa näkyy olevan uruguaylainen Club Atlético Peñarol. Tuskinpa ensi kaudella kun Euroopasta agentit tulevat kimpuun tiiliskiven paksuiset seteliniput povitaskuissa. Jos olisi pelannut jo nyt jossakin suurseurassa, niin olisipa ollut hypetystä kerrakseen!

1

552

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • gghiug

      sori jos lyttään suuren idolisi mutta ainoana joka jabulanin kesytti, teki 3 maalia supertele kierteellä(sama kuin jabulani kierre), yhen pilkun ja yhen hienon. ei näin

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      373
      1707
    2. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      114
      1256
    3. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      133
      1245
    4. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      152
      1167
    5. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      26
      981
    6. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      862
    7. Otan vielä sut

      Niin on tähtiin kirjoitettu. Nainen, turha on kohtaloa juosta pakoon.
      Ikävä
      59
      651
    8. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      172
      649
    9. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      115
      559
    10. Mulla on ikävä sua!

      Enemmän kuin ikävä... sun kanssa oli niin helppo olla ja jutella!
      Ikävä
      20
      543
    Aihe