Hellheivari WRESTLING show, 17.7. Helsinki

fcfwrestling

MERIHAAN PALLOHALLI
HAAPANIEMENKATU 12 B, 00530 HELSINKI
17.7.2010
Showtime: 18:00. Ovet aukeavat: 17:30.
Sallittu kaikenikäisille.
Liput 10e

Lisätiedot: http://www.fightclubfinland.fi
Katso myös: http://www.youtube.com/watch?v=dv5vVF4qXnE

Pitkä kuuma kesä jatkaa kuumenemistaan kun Fight Club Finland tuo Helleheivari -tapahtuman Helsingin Merihakaan! Palloiluhallissa järjestettävä tapahtuma lyö lisää lämpöasteita pöytään!

2

337

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fcfwrestling

      "The Saint" Johnny McMetal haastaa FCF:n valmentajan ja entisen suomenmestarin Stark Adderin otteluun, jonka voittaja saa päättää erikoissäännön seuraavaan joukkueotteluun Adder & ukonselkä vs. The Saint & Valentine

      Ottelusta tekee erittäin mielenkiintoisen se, että Stark Adder ja The Saint kohtasivat edellisen kerran kehässä viisi vuotta sitten! Bensaa liekkeihin kaataa myös Häijy-Heimo Ukonselän ja Valentinen välinen vihanpito joka kulminoitui Valentinen kyseenalaiseen mestaruusvoittoon Jatkosodassa 8.3.(Valentine hävisi mestaruuden sittemmin Japanissa Tajirille)! Kuka sitten voittaakin ensimmäisen ottelun ja sitä kautta etulyöntiaseman joukkueotteluun, on varma että joukkueottelusta tulee täyttä sotaa!

      The Mighty Perkules kohtaa "The Canadian Rebel" StarBuckin ensimmäistä kertaa Helleheivarissa! Yllättävästi nämä pitkän linjan suomalaisen vapaapainin veteraanit eivät ole kertaakaan kohdanneet yksi-yhtä vastaan ottelussa ja Heinäkuun 17sta päivä Helleheivarissa on vapaapainifaneille luvassa jotain todella erikoista!


      Helleheivarissa Jessica Love saa viimein tilaisuuden selvittää välit pitkän linjan vastustajansa Auroran kanssa! Aurora on ollut piikki Jessican lihassa jo kesästä 2008 asti ja heidän viime kohtaamisessa Talvisota -tapahtumassa Aurora voitti Schoolgirl Strap on a Pole -ottelun. Nyt ottelijoilla on viimeinkin mahdollisuus päättää tämä vihanpito lopullisesti kun Jessica ja Aurora kohtaavat "I Quit" -ottelussa, jossa sääntöjä ei tunneta. Ainoa keino voittaa on saada vastustaja huutamaan ääneen "luovutan" ja näin myöntämään totaalisen tappion!

      Helleheivarissa veteraani Ibo Ten kohtaa sensaatiomaisen Kageman Guron ja järkälemäisen Hector Le Chefin kolmiottelussa, jossa jokainen mies taistelee itsensä puolesta. Ensimmäinen ottelija joka selättää toisen tai saa tämän luovuttamaan, julistetaan voittajaksi. Kolmannen ottelijan ei tarvitse olla ratkaisussa mukana hävitäkseen ottelun, joten voitte olla varmoja että kaikki kolme miestä pistävät kaikkensa peliin täsä romurallissa heinäkuun 17sta päivä!

    • fcfwrestling

      Helleheivari TÄNÄÄN! Tervetuloa kaikki nauttimaan hyvästä viihteestä!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko vassarin lääkkeet(mt) jääneet taas ottamatta

      Sen verran järjetöntä persuhuutoa taa näkyville. Tuo yksi häiriintynyt ei osaa kuin "huutaa" isoilla kirjaimilla, se on
      Maailman menoa
      16
      1275
    2. Kuinkahan monen

      Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran
      Ikävä
      104
      1060
    3. Mies, kumman ottaisit mieluummin

      176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?
      Sinkut
      170
      1042
    4. Kauan mökötetään toisillemme?

      Loppuelämäkö? Vai oisko jo pussailutreffit?
      Ikävä
      65
      775
    5. Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi

      Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.
      Ikävä
      51
      751
    6. Pettymys TTK-parketilla! Anna Hanski tippui - Sami-opelta erikoinen heitto: "Nyt sä pääset..."

      Toisena parina Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta tippuivat Anna Hanski ja Sami Helenius. Pettymys oli käsinkosketeltava y
      Tanssii tähtien kanssa
      27
      719
    7. Olen nainen pahoillani, että tykkään sinusta niin paljon, että

      Haluaisin panna sua. Tuntuu vaan siltä, että olet sen suhteen ihan haluton. Ei minulle riitä pelkkä ystävyyssuhde.
      Ikävä
      51
      716
    8. Anteeksi mies

      En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.
      Ikävä
      47
      714
    9. Eikö olisi mukavaa

      Jakaa arki yhdessä mies. Tämmöisin aatoksin.
      Ikävä
      51
      659
    10. Mieti oikeasti

      Ollaan lähes tuntemattomia, mutta samalla on tämä erityinen vuosien tilanne takana, joka on ollut monella tapaa väärin.
      Ikävä
      30
      617
    11. Venäjä häviämässä 30 vuoden sodan

      Ukraina vapautti kolme aluetta, operaatio Vivaldi laajenee
      Maailman menoa
      532
      612
    12. Poliisi etsii kadonnutta henkilöä Lapualla

      Henkilö on kadonnut 18-19.9.2026 välisenä yönä. Henkilö on hoikka,n 185 cm pitkä. Kadonneella on ollut katoamishetkellä
      Lapua
      32
      602
    13. Taasko sä vedit

      Suojamoodin päälle? Miehelle
      Ikävä
      81
      565
    14. Oot komea

      etkä näytä vanhenevan. Mieskarkki. Mä en yritä mitään, mä oon sulle liian vanha. Olis kuitenkin kiva tutustua suhun. n
      Ikävä
      20
      563
    15. Laittaisit viestin suoraan!!

      Haluaisin...
      Ikävä
      31
      551
    16. Jonkun mussukka ajanu rallia

      S- Marketilla. Vautsi vau.
      Hyrynsalmi
      6
      526
    17. Tiedoksi yhdelle naiselle

      että mies lähestyy kaikin tavoin jos on kiinnostunut! 🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      43
      523
    18. kene ajoi "kolarin"?

      "Punkaharjulla Luston ja Tuppuranmäen välillä sattui tiistaina aamupäivällä liikenneonnettomuus. Poliisin mukaan Savonl
      Savonlinna
      14
      515
    19. Minä kyllä odotan nainen

      että sinun kanssa voisin jutella asioista ihan oikeasti.
      Ikävä
      44
      501
    20. Se oli molemminpuolinen limerenssi

      Limerenssi myös sinulla kun näin pitkän ajan jälkeen päivystää palstaa. 🤭
      Ikävä
      81
      499
    Aihe