satuin näkemään

pojan äit

Moi,

Poikani 12v. ja hänen kaverinsa viihtyvät hyvin yhdessä mökillä ja meillä kotona ja viettävät melkeen kaiken aikaa yhdessä kun vielä harrastuksetkin ovat samat jääkiekko ja jalkkis.

Toissa päivänä mökillämme satuin yllättämään pojat jotka oli saunassa ja satuin näkemään että ne hipelöi ja katteli toistensa pippeleitä naureskellen ja kikatellen. eikai poikani tai pojat ole homoja? mitä sanon tästä heille ja miten suhtautua asiaan.

meiän pojalla ei ole murrosikää, mutta kaverillansa varmaan on kun finnejä otsassa ja jotain 10cm meiän poikaa pidempi jtn 160cm tai enempikin.

en kattelut heiä sen enmpää olin vain hakemassa kiukaasta lämmintä vettä kun monestikkin.

13

8228

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ,

      provo

      • Tarja ja Alex

        No, ne voi olla homoja tai sitten vain vähäsen bi-curious. En menis umpihomoksi sanomaan ennen kuin ne rassaa toisiaan perseeseen, eli niinkauan kuin on EXIT ONLY periaate, ei huolta. Ei toi nyt niin kova synti oo jos jätkät runkkaa ristiin. Eipähän ainakaan tuu äpäröitä. Mitä helvetin väliä sillä on jos ne ei ton enempää homostele? Itte oon ihan hetero, mutta on sitä kaikenlaista tullut mietittyä.


      • Ttuzäootäeejä
        Tarja ja Alex kirjoitti:

        No, ne voi olla homoja tai sitten vain vähäsen bi-curious. En menis umpihomoksi sanomaan ennen kuin ne rassaa toisiaan perseeseen, eli niinkauan kuin on EXIT ONLY periaate, ei huolta. Ei toi nyt niin kova synti oo jos jätkät runkkaa ristiin. Eipähän ainakaan tuu äpäröitä. Mitä helvetin väliä sillä on jos ne ei ton enempää homostele? Itte oon ihan hetero, mutta on sitä kaikenlaista tullut mietittyä.

        recpect


    • Endokrino

      Kyse on täysin normaalista ja yleisestä tutustumisesta samanikäisten kesken. Myös yhteismasturbaatio samanikäisen nuorten keskuudessa on täysin normaalia ja yleistä, kun halutaan tutustua toistensa kehoihin, joten jos ulkopuoliset huomaavat tällaisia tapahtumia, ei niihin pidä reagoida mitenkään, vaan yrittää vain ohittaa tapahtuma hienovaraisesti. Homoseksuaalisuudella ei ole mitään tekemistä tämänikäisten keskenäisissä tutkiskeluissa.

    • amiskarva

      antaa poikien runkata ristiin

      • homohan mä :P

        "eikai ne ole homoja"... EIKAI VAAN?
        OOTKO JOKU HOMOFOOBIKKO OR SOMETHING?


      • Anonyymi
        homohan mä :P kirjoitti:

        "eikai ne ole homoja"... EIKAI VAAN?
        OOTKO JOKU HOMOFOOBIKKO OR SOMETHING?

        Mitä jos oliskin


    • snitch

      Ei täs niin pahaa oo.. Siis.. Toi on ihan täysin normaalia, pakko myöntää että tota itekkin nuorena tein. Eli toi ei oo homomaista, vaan ihan normaalia kun halutaan nähä toisten kehon muutoksia yms. kaikkea ihmeellistä. Et ei tarvi huolehtii.

      Että se on jo homomaista jos ne paneskelis siellä :S

    • sie!

      Se olisi homomaista jos ne paneskelis sielä D:

      Mutta sinä! Jäit kattoo ku lapset ilman vaattesillaa tutustuu itseensä!
      Ihme pervo sie olet!

    • pussyslayer22

      oisit joinannu

      • Anonyymi

        nii just oisit menny runkkaa niitten kaa


    • Anonyymi

      Ite oon ihan hetero ja oon kyl ristirunkannu et ihan normaaliin oon pannu jo 12 vennä et

    • Anonyymi

      Runkkaus kaverin kanssa on terveellistä

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      514
      8775
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      153
      6068
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      353
      5106
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      63
      4716
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      97
      4313
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      166
      4033
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      181
      3883
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      91
      1828
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      103
      1374
    10. sä oot ehkä

      maailman omituisin tyyppi
      Ikävä
      47
      939
    Aihe