kyseisistä hotelleista kaivataan. Edullisia ovat, sijainti ok. Miten lentomelu Daliassa kentän läheisyyden vuoksi? Kokemuksia majoituksesta ja suosituksia otetaan kiitoksellisena vastaan.
Vastaukset 3
- I love Israel
2 tähden hotelli, jos ei kaipaa mitään ihmeempää ylellisyyttä. Lentokenttä ei pahemmin häirinnyt meitä, eikä mikään muukaan melu. Sijainti on hyvä. Siivous on vähän laiskan puoleista, eli ihan jotain pintaraapaisua. Aamiainen on ok....ei mitään gourmeeta, mutta syötävää.
Hotellin henkilökunta ei ollut mitenkään ylen ystävällisiä, hyvä jos tervehti.
Yhteenvetona: ei mikään huonompi valinta, jos ei hotellissa vietä niin paljon aikaa.- I love Israel
oli siis äskeisessä kommentissa kyse. Americanasta en osaa sanoa mitään...taitaa olla samaa tasoa.
- Shlalom
Americana oli erittäin hyvä hotelli.Ystävällinen henkilökunta(pitää myös itse olla aktiivinen keskustelemaan, ymmärtävät kyllä englantia) Aamiainen runsas ja monipuolinen.Allasalue oli viihtyisä ja allasbaari/ravintola hieno lohkareista duunattu cavebar.Mun mielestä Americana on mainettaan parempi hotelli...Näähän on ihan asenteista kii.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1071308
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku96920Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31844- 66703
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93652- 32645
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16584- 18578
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43533- 10486