kyssäri

mites ton baarista löyämänsä seuralaisen tuominen omaan hotelliin,et onko se vielä kiellettyä(oli viime vuonna )? ja voiko sitä kieltoa jotenki purkaa,esim antamalla respan työntekijöille rahaa kätee?
2551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

riippuu paljon hotellistakin.. mut jos jonkun tuo ni ne yleensä vaatii et sillä toisella on passi ja hotellista riippuen rahaa...

Äänestä

respan kundit hoitaa huorat ei tarvii lähte itse pokaa mistään;
sanot vaan respan pojille;
mee wanna fuki fuki, moni yes, you have kirl, me fuki fuki, moni much

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hjealpi kirjoitti:

mites ton baarista löyämänsä seuralaisen tuominen omaan hotelliin,et onko se vielä kiellettyä(oli viime vuonna )? ja voiko sitä kieltoa jotenki purkaa,esim antamalla respan työntekijöille rahaa kätee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu