mites ton baarista löyämänsä seuralaisen tuominen omaan hotelliin,et onko se vielä kiellettyä(oli viime vuonna )? ja voiko sitä kieltoa jotenki purkaa,esim antamalla respan työntekijöille rahaa kätee?
hjelpiaa
2
489
Vastaukset
- pojat hoitelee
pyydä respaa hoitamaan se huora sinne niin vältyt ongelmilta, kyllä respa sen hoitaa nopeasti ja edullisesti, eikä tarvii sunkaan lähtee mihikään.
Respan kundit tulee vielä ihan mielellään liukkaille...... - varma tieto
paikallinen huora tms. homma hoituu niin että meet yhes sun hotellin tai horon hotellin respaan jossa horo antaa henkarit respalle toimituksen (1 tunti) ajaksi ja maksat samalla 30 levaa eli 15e respalle vaivanpalkkaa niin homma ok. Horo ottaa sit lähtiessään henkarinsa pois respasta.Tämä molempien turvallisuuden puolesta.Horojen taksa tänä kesänä 170levaa tunti.Jos isket ulkomaalaisen turistin ja esittelet ns. huonettasi niin kenties pääset ilmaiseksi,mut jos ei niin anna se 30 levaa niin ok vaikkakin turisti,täytyyhän respojenkin elää.
Horot on taipuvaisia lähteen heti eka mällin jälkeen eli yritä etukäteen vannottaa et koko tunti sit eikä 20-30 min koska ei yleensä anna alennushintoja nopeasta laukeamisesta,hehe.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
Jotenkin se harmittaa
Etten voinut antaa itselleni mahdollisuutta tutustua. Tulit vain liian lähelle ja syvälle kemia oli alusta alkaen liian46700Olen yrittänyt tavoittaa sinut kolmesti
Elämän aikana. Kahdesti hakenut numeroa ja lähettänyt jollekkin nimisellesi viestin. Kerran aivan summassa keksimääni os2652Haluan kysyä vain yhden asian
Miksi et koskaan halunnut kohdata minua kasvotusten silloin, kun molemmilla oli tunteita? Kaiken muun olen jo hyväksymäs39579- 73562
- 22512