Onko normaalia, että peniksen varressa kasvaa karvoja? Mulla niitä karvoja kasvoi jopa terskassa asti. No, nypin ne pois about kuukausi sitten eivätkä ole ainakaan vielä kasvaneet takaisin.
Onko siis normaalia, että peniksen varressa tai terskassa kasvaa karvoja? Onko muita, joille on käynyt samoin?
Onko siis normaalia, että peniksen varressa tai terskassa kasvaa karvoja? Onko muita, joille on käynyt samoin?
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mulla on pikkase peniksen alapuolella mut ei lähelläkää terskaa. mut kait niitä voi kasvaa : D
Ei voi kasvaa terskassa... Sama kun kasvais posken sisäpuolella. Limakalvoihin ei koskaan tule karvoja... Voi olla että ne oli irtokarvoja tai suihinottajas oli mies
http://targetyouth.ca/images/image-hairytongue.jpg
Tarkoitan sitä, että mulla niitä karvoja on kasvanut niinkun peniksen varressa terskan kohdalla. Ei niitä nyt esinahan sisällä hyvänen aika ole kasvanut, jotkut näyttivät käsittävän asian väärin.
mulla on muutes sama :D en oo väkittäny mitää oon vaa antanu olla :D
Mää jo ajattelin, että sä se oot kova jätkä kun ihan tuosta vaan nypit karvoja terskasta pois! xD