Suomi-Soffan imagon parannus. Nyt halvalla kurssilaisten tekemiä Solo- soffia. Ja tulee laatua taatusti, toimitusjohtajan kehoituksesta kerromme että ei enää ulkolaista huonoa laatua vaan kotimaista kurssilaisten urakalla tekemiä. Ja jos et tee 1 suoritustasolla, et ole töissäkään. Ja ne agressiiviset myyjät , kaikkihan me muistamme kuinka niitä varoituksia jaellaan jos ei ole tehoja!!
Vastaukset 1
- tai ainaki se nainen
En asioi enää. Uskallappas sanoa, että mietit vielä ennen ostopäätöksentekoa, niin johan naksahtaa. Lipevä käytös vaihtuu samantien.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 893054
- 681058
- 70978
Törkeä petosepäily Suomussalmella
Uutisoi maikkari. Uhrin nimiin on nostettu pankkilainaa, hänet on saatu sijoittamaan hevosiin ja ostamaan autoja. Ei ta22886Mikä on mielestäsi keskustelupalstan tarkoitus?
Tuolla toisessa ketjussa kävi ilmi jotain minkä itse koen hieman hassuksi. Nykypäivänä yllättävän moni ilmeisesti kokee,286864Nyt aletaan terveydenhuollossa karsimaan "turhista" operaatioista
Eräitä toimia ei enää tehdä, vaan yritetään korvata halvemmilla. Nykyään esimerkiksi polven tähystysleikkaukset lähes l140808- 59774
Ttp:llä kuontalot ojennukseen
Ttp n yrittäjä ilmoitti facessa, että ttp: n tiloihin tulee lokakuun eka vkl parturi. Se tulee parturoimaan vähävaraiste72691- 49660
- 39642