Suomi- Soffa

terveisiä p.......ä

Suomi-Soffan imagon parannus. Nyt halvalla kurssilaisten tekemiä Solo- soffia. Ja tulee laatua taatusti, toimitusjohtajan kehoituksesta kerromme että ei enää ulkolaista huonoa laatua vaan kotimaista kurssilaisten urakalla tekemiä. Ja jos et tee 1 suoritustasolla, et ole töissäkään. Ja ne agressiiviset myyjät , kaikkihan me muistamme kuinka niitä varoituksia jaellaan jos ei ole tehoja!!

1

658

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tai ainaki se nainen

      En asioi enää. Uskallappas sanoa, että mietit vielä ennen ostopäätöksentekoa, niin johan naksahtaa. Lipevä käytös vaihtuu samantien.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Harmittaa kun en saa edes tietää

      miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää
      Ikävä
      81
      1089
    2. Teköäly löytää teidät

      Tästä on ollut ennenkin puhetta. Muistan Sergein tehneen aiheesta aloituksen, ja Disse analysoi minua ja kirjoituksiani
      Sinkut
      194
      785
    3. Mikä on kaivattusi ikä?

      🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      40
      715
    4. Miesten vs naisten älykkyys

      Eiköhän tämä asia ole ihan itsestään selvä: "Adult male brains average approximately 1,370–1,378 grams, while female br
      Sinkut
      205
      692
    5. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      178
      678
    6. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      101
      636
    7. Kaipaako eräs nainen J-miestä

      Salaisuutta voisi hieman raottaa.
      Ikävä
      38
      585
    8. Oletko kaivattusi tyyppiä

      Ulkoisesti tai henkisesti? Mitä veikkaat?
      Ikävä
      43
      552
    9. Pidin siitä miten

      Rauhallinen olit. Et menetä hermojasi kovin herkästi
      Ikävä
      24
      518
    10. Rohkeasti mies viestiä vaan

      Yllätä mut ja ota yhteyttä, vaikka luulet että en enää toivo sitä.
      Ikävä
      36
      504
    Aihe