Suomi-Soffan imagon parannus. Nyt halvalla kurssilaisten tekemiä Solo- soffia. Ja tulee laatua taatusti, toimitusjohtajan kehoituksesta kerromme että ei enää ulkolaista huonoa laatua vaan kotimaista kurssilaisten urakalla tekemiä. Ja jos et tee 1 suoritustasolla, et ole töissäkään. Ja ne agressiiviset myyjät , kaikkihan me muistamme kuinka niitä varoituksia jaellaan jos ei ole tehoja!!
Suomi- Soffa
terveisiä p.......ä
1
656
Vastaukset
- tai ainaki se nainen
En asioi enää. Uskallappas sanoa, että mietit vielä ennen ostopäätöksentekoa, niin johan naksahtaa. Lipevä käytös vaihtuu samantien.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 59798
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel111773- 45648
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla213578- 41541
- 52526
- 76523
- 22506
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k82483Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai37480