Z600 ja värikuoret

Hei,
minkälaisilla kuorilla olette saaneet oman z600-mallinne? Mulle sanottiin, että saatavana on vain harmaa/musta kuori. Onko näin?
3829
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

KAi se riippuu mistä ostaa. Otin harmailla/mustilal kuorilla, muut ei oikein iskenyt. mutta valita sai ihan ite

Äänestä

itte sain hopeiset "katiska"kuvioiset ja tummansiniset metallinhohtoise.

Äänestä
  • Käsittääkseni tuo harmaa katiskakuvioinen ja harmaa ovat sama asia. Ja tummansininen metallinhohtoinen sama kuin musta.
    Eli onko niitä muita saatavilla? Värivaihtoehtoina piti olla punainen ja pinkkikuviollinen, raidallinen ja sininen, vihreä ja [en muista], harmaa ja musta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jaana kirjoitti:

Hei,
minkälaisilla kuorilla olette saaneet oman z600-mallinne? Mulle sanottiin, että saatavana on vain harmaa/musta kuori. Onko näin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu