Heippa!!
Onko kokemuksia kyseisestä hotellista? Joltain palstalta luin että altaalle paistaa aurinko vain muutaman tunnin päivässä... Onko näin? Hotellin sijainti ei haittaa. Alue jo tuttua viime matkoista :) Kaikki kertomukset kyseisestä hotellista olisi kiva kuulla :)
Onko kokemuksia kyseisestä hotellista? Joltain palstalta luin että altaalle paistaa aurinko vain muutaman tunnin päivässä... Onko näin? Hotellin sijainti ei haittaa. Alue jo tuttua viime matkoista :) Kaikki kertomukset kyseisestä hotellista olisi kiva kuulla :)
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hotellin siisteys hyvä ja huoneet hyvässä kunnossa. Keittiössä löytyy monenlaista tarviketta, jolla pärjää.
Noh huonot puolet: ruotsalaisten nuorison suosima hotelli, eli meteliä löytyy yötä/aamua myöten.
Allasbaarissa pojat vielä innokkaasti juottavat näille alkoholia.
Kaiken maailman grilli/texmex ja pool party iltoja löytyy joka illalle. Ensimmäisellä viikolla soitettiin musiikkia baarissa klo 1 jälkeen yölläkin (hiljaisuus pitäisi olla klo 12) poliisi kävi sitten paikan päällä huomauttamassa. Varmaan meno on nyt rauhoittunut. Pyytäkää huone jostakin muualta puolelta kuin altaan puolelta jos haluatte rauhassa nukkua. Ilmastointi oli huoneissa ilmainen.
Henkilökunta mukavaa ja eikä liian tunkeilevaa. Allasalue kiva ja puutarhassa riippukeinuja sekä säkkituoleja. Aurinko paistoi altaalle aamusta iltaan, mutta vapaita tuoleja vaikea löytää. Muut skandit kävivät varaamassa ne jo edellisenä iltana.
Kiitos vastauksestasi :)
Jos allas alueella joku varaa paikat jo illalla tai sitten aamusta aikaisin, ota pyyhkeet pois ja kerrot vain, ettei täällä varailla, vaan otetaan paikka silloin kun tullaan.
Minä tehnyt aina niin, enkä ole tuon taivaallista välittänyt sanomisista.
On todella tyhmää varailla paikkoja, ainakin minusta-