Ideoita

Terve nyt pitäs keksiä siskolle ja sen tulevalle miehelle hää lahja. Olen huono ostamaan muutenkin lahjoja ja nyt kun tuommonen juhla on niin haluaisin ostaa jotain mikä säilyisi pitkään ja olisi edes vähän käytännöllinen
3687
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

heille lahjakortti, sukupuolitauti testiin. Siitä on iloa ja riemua, pitkäksi aikaa.

Äänestä
  • tuossa ois kyllä ideaa. Se vain että ymmärtäskö ne sitä

    Äänestä

vanhat valokuvat ja diat skannaukseen ja teetä niistä omaperäinen kuvakirja

diojen skannaus löytyy palveluna - edullisiakin paikkoja on kun ei suoraan juokse johonkin valokuvaliikkeeseen, jotka kiskuroi hintoja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ÄPYÄ kirjoitti:

Terve nyt pitäs keksiä siskolle ja sen tulevalle miehelle hää lahja. Olen huono ostamaan muutenkin lahjoja ja nyt kun tuommonen juhla on niin haluaisin ostaa jotain mikä säilyisi pitkään ja olisi edes vähän käytännöllinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu