Tarviiko Ählyt viegraa

mustaa viegraa

Onko kukaan tavannut potenssi vaikeuksista Ählyä tai Sawanni poikaa , Vai onko kyseessä ystävälläni kusettaja pykälässä kun pitäisi kymppitonnin lääkkeet kustantaa vaivaan.

4

469

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ja valehtelija

      Sossu antaa rahat lääkkeisiin, jos on tarpeen. Se ei riipu onko ählämi vai joku muu.

    • varoittelija

      Viagrat toki ovat kalliita lääkkeitä, mutta kympppitonneja niihin ei uppoa. Muistelisin, että olisikohan ollut jotain 5 euron luokka/ kpl. Jos kyseessä on sairaudesta johtuva tilanne, niin kela tulee apuun (jos on suomenkansalainen).
      Mielipiteeni on, että epämääräisissä suhdekuvioissa mitään rahaa ei pidä antaa millään verukkeella. Yleensä siinä taustalla on huijaaminen. Yleensä vedotaan johonkin sairauteen tms., jolloin saadaan sympatiat toisessa herätettyä.
      Naiselle tulee kalliiksi jos pitää ukolle viagrat maksaa ja siihen vielä ´mukaan kondomit kkustantaa, sekä vielä käyttää ukko säännöllisissä terveystarkastuksissa sukupuolitautien varalta. tarvittaessa nainen sitten kustantaa lääkehoidot klamydiaan tai muuhun mahdolliseen sex-tautiin. Sen jälkeen alkaa kalliit hammaslääkärissä käynnit, jonka jälkeen selkävaivaan pitää saada kuntoutusta. Suo on loputon joten en suosittele koko kuvion aloittamista edes.

    • Lääkitty

      Kymppitonni Viagraan? Onko ystäväsi hiukan tyhmä?

    • metrihinnalla

      niillä on sen verran suuret kalut, että normaalit viagran tehoaa vaan suomalaiset 10 senttisiin, mutta noiden 30 cm tarvii erikoislääkkeet, siksi kalliimpia

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      127
      1974
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      100
      1720
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      57
      1370
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      77
      1344
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      31
      1038
    6. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      936
    7. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      51
      933
    8. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      44
      882
    9. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      73
      866
    10. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      109
      863
    Aihe