Tarviiko Ählyt viegraa

mustaa viegraa

Onko kukaan tavannut potenssi vaikeuksista Ählyä tai Sawanni poikaa , Vai onko kyseessä ystävälläni kusettaja pykälässä kun pitäisi kymppitonnin lääkkeet kustantaa vaivaan.

4

501

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ja valehtelija

      Sossu antaa rahat lääkkeisiin, jos on tarpeen. Se ei riipu onko ählämi vai joku muu.

    • varoittelija

      Viagrat toki ovat kalliita lääkkeitä, mutta kympppitonneja niihin ei uppoa. Muistelisin, että olisikohan ollut jotain 5 euron luokka/ kpl. Jos kyseessä on sairaudesta johtuva tilanne, niin kela tulee apuun (jos on suomenkansalainen).
      Mielipiteeni on, että epämääräisissä suhdekuvioissa mitään rahaa ei pidä antaa millään verukkeella. Yleensä siinä taustalla on huijaaminen. Yleensä vedotaan johonkin sairauteen tms., jolloin saadaan sympatiat toisessa herätettyä.
      Naiselle tulee kalliiksi jos pitää ukolle viagrat maksaa ja siihen vielä ´mukaan kondomit kkustantaa, sekä vielä käyttää ukko säännöllisissä terveystarkastuksissa sukupuolitautien varalta. tarvittaessa nainen sitten kustantaa lääkehoidot klamydiaan tai muuhun mahdolliseen sex-tautiin. Sen jälkeen alkaa kalliit hammaslääkärissä käynnit, jonka jälkeen selkävaivaan pitää saada kuntoutusta. Suo on loputon joten en suosittele koko kuvion aloittamista edes.

    • Lääkitty

      Kymppitonni Viagraan? Onko ystäväsi hiukan tyhmä?

    • metrihinnalla

      niillä on sen verran suuret kalut, että normaalit viagran tehoaa vaan suomalaiset 10 senttisiin, mutta noiden 30 cm tarvii erikoislääkkeet, siksi kalliimpia

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      188
      3151
    2. 94
      1425
    3. Mitä haluaisit kysyä

      kaivatultasi juuri nyt?
      Ikävä
      128
      1122
    4. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      248
      1122
    5. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      86
      975
    6. Olisitko valmis lähitulevaisuudessa

      Kohtaamaan minut mies?
      Ikävä
      96
      831
    7. Kissan kuolema

      https://youtube.com/shorts/lJznLVfBTxA?si=h-F1D4Arg4uGjGX- On tuo aivan uskomaton tapaus! Lähes 200 osanottoa ja surun
      Tuusniemi
      111
      694
    8. Haluatko J-mies jutella asiat selviksi vai jäädä palstalle haaveilemaan

      Kuten otsikko sanoo: Haluatko tavata ja jutella, jotta saadaan asioihin selvyys lopullisesti vai haluatko mieluummin haa
      Ikävä
      55
      685
    9. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      108
      658
    10. Miten on, luotathan siihen?

      Että vielä tehdään kiihkeästi sitä yhdessä... Tutulle naiselle.❤️‍🔥
      Ikävä
      38
      592
    Aihe