Simulaattori sarjaan uusia naamoja

TuErII

Löytyiskö innokkaita kuskeja ajamaan FSN Leagueen

3. Kausi menossa, Modina tällä hetkellä F1rft 2009, joka vaihtuu todennäköisesti kesken kauden Fsone 2009 heti kun kyseinen modi julkaistaan.
Ajoapuja ei ole käytössä muita kuin Clutch(kytkin)

Kilpailu vkl kestää perjantaista sunnuntaihin. Perjantai ehtoona harjoituksia, Lauantaina 18.00 aika-ajot ja Sunnuntaina 18.00 itse kilpailu joka on kestoltaan 75% eli vähän reilu tunti.

Kisoissa on normaalisti ollut 15 kuljettajaa, mutta viime aikoina suunta on valitettavasti ollut alaspäin. Varsinkin nyt kesäaikaan..
Tavoitteena siis saada gridiin taas enemmän autoja. Nopeusvaatimuksia ei ole kunhan pystyy ajamaan tasaisia kierroksia eikä aihetua muille radalla olijoilla vaaraa.

Lisää tietoa sarjasta ja säännöistä löytyy foorumilta. http://fsnleague.kapsi.fi/index.php

0

316

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

        Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
        Maailman menoa
        421
        6035
      2. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

        Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
        Maailman menoa
        113
        3398
      3. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

        se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
        Maailman menoa
        64
        2339
      4. Miten löydän sinut

        Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
        Ikävä
        25
        1869
      5. Moraaliköyhä S-ryhmä

        S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
        Tampere
        109
        1037
      6. Onko kaivattusi

        seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
        Ikävä
        61
        1015
      7. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

        Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
        Heinola
        94
        1013
      8. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

        Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
        Ikävä
        62
        1012
      9. Milloin kaivatullasi

        .. on nimipäivä?
        Ikävä
        42
        902
      10. Vaikea tilanne

        Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
        Ikävä
        77
        889
      Aihe