Hei !

Onko joku jo nähnyt nuo viestit siitä tuhatjalasta ?
5124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

aika monikin, luulen...


Kysyisin päinvastoin: kuka EI ole nähnyt niitä?

Äänestä
  • joku helteen kourissa kamppaileva sekoilee ja kirjottelee joka paikkaa. nestehukka koettelee monia

    Äänestä

  • nestehukkanen kirjoitti:

    joku helteen kourissa kamppaileva sekoilee ja kirjottelee joka paikkaa. nestehukka koettelee monia

    taitaa olla sama henkilö tämä ap. tähänkö on avohoito mennyt suomessa. ei voi enää kaikki helteen piikkiin mennä. jo toinen aloitus tuhatjalkaisesta ketjussa. huhuhuhu...tarviiko ap. apuva

    Äänestä

niin olisi helpompi lopettaa kissa kärsii varmaan enemmän omistajastaan kuin el.lääkäristä

Äänestä

hyvä kysymys

ja niistä on tehty ilmoitus ylläpidolle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pakko lukea ! kirjoitti:

Onko joku jo nähnyt nuo viestit siitä tuhatjalasta ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu