Hei kysyisin onko kukaan käynyt Djerbasta 2 päivän Libyan reissulla ja jos on niin kokemuksia siitä?
Vastaukset 4
- kirjastotätiks
Käyhän kirjastossa:) Luin meinaan siellä jutun juuri Libyan retkestä. En muista oliko Mondo vai Matkaopas lehti ja mikä numero. Mutta aika nopeasti käyt kaikkien lehtien kannet läpi niin eiköhän se juttu löydy:)
- kirjastotätiks
Niin sen verran vielä, että kyseessä on tämän vuoden numero muistaakseni ja keväältä.
- sänät
kirjastotätiks kirjoitti:
Niin sen verran vielä, että kyseessä on tämän vuoden numero muistaakseni ja keväältä.
hei kiitos vastauksestasi. Finnmatkat on järjestänyt kyseisiä retkiä nyt kesäkuussa ja heinäkuussa 2010, olisin kiinnostunut kuulemaan jos joku on ollut näillä retkillä.
- sivistysmaan menoa
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1722164
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 591180
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust571108Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1141032Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,7950- 96930
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.5765Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista27721Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it192666- 71659
- 73627