Huh huh. Se on painajainen nyt täydessä käynnissä, miten tästä selvitään?
http://www.cosmopolitan.fi/mediabank/image/465_articleSecondary.jpg
http://www.cosmopolitan.fi/mediabank/image/465_articleSecondary.jpg
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Onneksi vuokra-asujilla ei ole pelkoa tuosta.
laittaa korot kattoon omakotitaloni tiloissa, ensin saunaosastolla, sitten takkahuoneessa ja lopuksi makuukammarissa. Aamulla töihin lähtiessäni vaimoke jäi sheivailemaan alapäätään peilin kanssa ja puristi kutsuvasti pepustani ulko-ovea avatessani. Lupasi laittaa poreammeen valmiiksi, veteen kelluvia kynttilöitä ja saunan päälle, kun töistä palaan. Lopetan tänään vähän aiemmin ja käyn hakemassa punaviinipullon ja sisäfilettä ja salaattitarpeet kotimatkalla.
Mites vuokramurjussa? Joko vuokrapetteri on laskenut viikonlopun käyttövaransa ja tehnyt ostoslistan alakerran Alepaan? Muista menomatkalla palauttaa pullot ja viedä roskis, sinne mahtuu taas muutaman päivän täytenäolon jälkeen. Muista vielä, että yläkerran Nadjalla on tänään asiakkaiden kanssa sesonkipäivä, joten huudot kuuluvat myöhään iltaan. Kannattaa pitää ikkuna auki, jotta kadun äänet peittävät isimmat huohotukset.
Hyvää viikonloppua!
Alkukappale unelmaasi nunnaluseri. Muista ostaa uussi pornolehti. Vanhat jo olet niin rähmännyt!
...rähäähää....unohtui mainita, että lämmittelen naiseni tietysti ensin saunan muotolauteilla ...sielläkin korot katossa ja hikikarpalot otsalla. Sitä ennen pitää laittaa viinipullo dekantoitumaan.
Vuokrapetterin alakerrassa Mehmetin kebabissa saa tänään muuten cociksen kaupan päälle.
katossa,eihän sinne saunaan mennä kengät jalassa,niinkuin svistyneesti.
Lespot ja homot sheivaa.
Yäk.
pamputin eilen aamutunneille korkoja kattoon vaimon kanssa, omakotitalossa, uuden Hästensin motorisoidun parisängyn jousten valittaessa, joten jäi yöunet hieman. Uusi sänky toi mukavaa vaihtelua, kun patja antoi kunnon rekyyliä pamputtamiseen.
Miten vuokramurjussa asuva tuhnu, vaihda kättä - vaistelu virkistää, nääs!
kuin sheivattua pilua.
YÄK
vuokranmaksajat kaikki runkkareita????m ...paitsi ne gayt, jotka maksavat vuokrarästinsä luonnossa isännälle.