Kylläpä salkkari "tähdet" on röyhkeitä ja ärsyttäviä humalassa! Ovat niin olevinaan koska ovat "kuuluisia".
Tyyliin mulle nyt kaikki ja heti!
Minun puolestani voivat haistaa p***** ja painua v******! Nyt loppu sarjan kattominen.
Hyvää mainosta sarjalle tollanen kännisekoilu pitkin pitäjiä..
Naurettavia ihmisiä suurin osa!
huh huh!
3
787
Vastaukset 3
- p.a.llo
Keitä ollu ja missä? Miten olivat ärsyttäviä? Kiinnostaa :)
- sannnnnuska
Kartulassa suurin osa heistä viettää koko kesän, ovat teatterihommissa siellä. Onneks emme menneet katsomaan näytöstä.
Röyhkeitä, määräileviä, luulevat omistavansa kaiken. Nenät pystyssä kävellään.
Sitten paras kaikista, "meiltä on menny hukkaan rahapussit, kännykät, laukut jnejne, tavitaan kyytiä sinne ja tänne ja tonne nyt heti"
Eivät saaneet kyytiä. Ja näky ne tavaratkin tallessa olevan. - exm..
sannnnnuska kirjoitti:
Kartulassa suurin osa heistä viettää koko kesän, ovat teatterihommissa siellä. Onneks emme menneet katsomaan näytöstä.
Röyhkeitä, määräileviä, luulevat omistavansa kaiken. Nenät pystyssä kävellään.
Sitten paras kaikista, "meiltä on menny hukkaan rahapussit, kännykät, laukut jnejne, tavitaan kyytiä sinne ja tänne ja tonne nyt heti"
Eivät saaneet kyytiä. Ja näky ne tavaratkin tallessa olevan.Mesikassa ryyppäävät sitten? Harmi etten ole enää pyörinyt maisemissa sitten 2002.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791339
- 851236
- 96977
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40723Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44498Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33475