Pink jyräsi

so what..

Aurinko paistoi, Helsinki oli täynnä hyväntuulisia ja odottavaisia ihmisiä. Pinkin keikka oli tietysti illan kohokohta. Lämppäri oli ihan ok, mutta PINK oli kyllä aivan omaa luokkaansa. Upea lavaesiintyminen, hyvä ääni, otti yleisön huomioon ja teki upeata akrobatiaa. So What oli ehdottomasti illan paras biisi ja myös klassikko Get the Party Started. Kolmella festarilla olen tän'ä kesänä käynyt, eikä kukaan esiintyjä ole yltänyt Pinkin tasolle showssaan. Onko täällä muita jotka kävi Pinkin keikalla?

Pink on nuorille loistava roolimalli. Täälläkin on aiemmin keskusteltu siitä minkälainen positiivinen vaikutus Pinkillä on nykyajan tyttöihin. http://keskustelu.suomi24.fi/node/3722725

6

1608

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Matti Viikate
    • Fani2010

      pink oli aivan loistava! Olen nähnyt monta isoa staraa lavalla, mut Pink pääsi kyllä ihan kärkikaartiin eilisellä keikallansa. Sairaan hyvä esitys, naisella on ihan uskomaton ääni, biisit on ihan mielettömiä ja oli nähtävissä kuinka täysillä hän on hommassa mukana. Akrobatiat yms. toi mukavan lisän keikkaan, mut ilman niitäkin nainen on ihan täys rockstar! oon niin iloinen et olin keikalla mukana! :)

      • ave mary a

        yhdyn täysin tähän kommenttiin!!!


    • että hyvä etten kuollu! Olin niin onnessani että pumppu löi tuhatta ja sattaa!

      • P!nk ihan PARAS

        Erittäin hyvä oli!!
        Kannatti ajaa pohjosesta saakka kuunteleen P!nkiä=)))

        Itekki tykäny P!nkistä jo Mizzunderstood- levyltä asti..

        Asenne on kohillaan! eikä mikkään massa julkkis=)
        eiku seuraavaa keikkaa ootellessa


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      73
      883
    2. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      738
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      36
      613
    4. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      47
      613
    5. 39
      608
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      30
      601
    7. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      40
      595
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      557
    9. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      550
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      36
      493
    Aihe