Tyttöystävän menettänyt kiltti ja eloisa 7-vuotias herraundulaatti etsii ystävää, ettei masennus ja tylsyys iskisi!
ELI OSTETAAN / OTETAAN VASTAAN JOKO
- Iäkkäämpi rouvaundulaatti
- Koirasundulaatti
tai
- Kaksi poikasta!
Lintu/linnut pääsisivät hyvään ja osaavaan kotiin, jossa häkki, rakkautta ja puuhasteltavaa valmiina. Lentämään linnut pääsisivät joka päivä ja toivoisimmekin, että linnut olisivat edes niin kesyjä, että uskaltautuisivat ulos häkistä nauttimaan vapaudesta.
Ainoa pakollinen vaatimus tietenkin on, että lintu/linnut olisivat terveitä.
Pikkuherra asustelee Keski-Suomessa, josta viikosta 31 lähtien voisimme hakea kaverin/kaverit seuraksi. Vielä viikolla 30 lintuja voi tarjota myös Turun alueelta.
Yhteydenotot sähköpostilla: [email protected]
HERRAUNDULAATILLE KAVERI!
Janna_N
0
389
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 903464
Nainen olet minun
Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli442857Sille ei voi enää mitään
Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.742366- 612308
Harmi jos ei enään nähdä
Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki512261Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun
mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??1162236Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv212133Vau miten upea nainen!
Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.202067- 621964
- 1141956