Harry Potter ja salaisuuksien kammio

Tietääkö joku miten sitku on siel tällipajus pääsee niist koirist? ne on sellasii valkosii..
sain tänää sen pelin. :D
2308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sun pitää käyttää niihin valois loitsua!

Äänestä
  • Kokeileppas valois loitsulla valkosta sutta selkäpuolelta päin tujauttaa muutama kerta ni pitäis kaikota.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tatu kirjoitti:

Tietääkö joku miten sitku on siel tällipajus pääsee niist koirist? ne on sellasii valkosii..
sain tänää sen pelin. :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu