narttu-kultsi on 3,5 vuotias, ja nyt ollut muutamia kertoja pahaa hajua sekä pientä vuotoa välillä. Juoksu-aika oli maalis-huhtikuussa, jolloin vuotoa tietty enemmän. Onko "välivuoto" normaalia? Koiralla ei muuten mitään oireita tms. Voiko valeraskaus tehdä vuotoa? ( vuotoa ei paljoa, pieni tippa / läikkä tullut) . Kannattaako soittaa / mennä eläinlääkäriin ?
On ensimmäinen koira minulla, joten kaikenlaista tietoa mielelläni otan vastaan..Kiitos
vakavaako..
-kiitos-
2
462
Vastaukset
- 3 kultsi narttua
Nyt heti aamulla puhelu lääkäriin. kyseessä voi olla ja todennäköisesti on kohtutulehdus. tämä on vakava juttu nartuille jos ei äkkiä hoideta. nyt heti aamulla luuri käteen.
- sama täällä
Heti soitto lekurille! Voi myös olla anaaalirauhaset,mutta tutkia täytyy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu1471356Rakastan sinua
Enkä halua enkä aio sinua satuttaa. Satuttaisin samalla itseäni. Olet ihana mies ja olen pahoillani kuinka sinua kohteli481086Kun viimeksi tapasit kaivattusi
Kasvokkain ( ei netti, varmuudeksi vielä tarkennan), jännittikö? Jos, miten se ilmeni? Huomasitko jännittikö kaivattuasi48910Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva169897Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus74887Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e36845- 55761
Leppäskän tarratoimikunta kävi Suviseuroussa haastamassa riitaa!
Voiko enää törkeämmin häiritä uskovien juhlia? https://www.kirkkojakaupunki.fi/-/tarratoimikunnan-aktivistit-kokivat-sy195748Mitä Raamattu opettaa samaa sukupuolta olevien avioliitosta 4.0
Edelliset kolme ketjua tuli täyteen joten jatketaan keskustelua. Raamattu opettaa johdonmukaisesti, että homoseksuaali151743Ootko sä oikeasti sinkku?
Kun oot aina yksin tuol kylil, kyl mä susta naisen ottasin jos saisin luvan😳😘🔥42726