valmis pesemään ja silittämään minun paidan. Mistään varsinaisesta likapyykistä ei ole kysymys, ihan vaan leikkispäältä.
Olisiko
kukaan?
9437
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
mutta,oletko sinä kenties valmis kertomaan sukulaisillesi homo suhteestamme? ja että olemme menossa kirkossa vihille,kun se nyt on homopareille sallittua.Rakastan sinua ikuisesti jos,olet valmis tekemään kaiken tuon meidän eteemme.
Rakkaudella -Minä
Odotin juuri tämän tyyppisiä vastauksia, tästä puuttuu vielä herjaukset ja muut sopimattomat ehdotukset. En halua tietää nimeä, osoitetta enkä puh. numeroa. Tämä ei ole tarkoitettu miksikään vihjailuksi vaan ihan leikkimielellä. Ne henkilöt jolla on jotain muuta mielessä, menkööt muualle, tämä on vain oikeamielisille. Onko sellaisia olemassa?
Tottahan maar voisin sinun paitasi pestä ja silittää. 10 euroa koneellinen ja silitys 5 euroa/paita.
tuommosta pikkuapua melkein milloin vain.Kympillä tunti.
kun ei ole aikomus tavata henkilöä ollenkaan, paitakaan ei ole kovin likainen. Pientä hassuttelua vaan, vastapalvelus olisi jotain käsin koskettelematonta, ainakin tavallaan.
Siis hä? Onko täällä kuumia pimuja?
luulos, ei ollut sulle.
Onkohan tämä alkuperäinen aloittaja nyt pikkasen väärällä palstalla???????
Kokeileppa jollain deittisivustolla.
Mistä näitä taunoja oikeen tulee!!!!!!
En halunnut tavata henkilöä, vain leikkimielellä. Taitaa olla sillä tavalla, että huumorintajuisia ihmisiä ei tältä palstalta löydy. Mistä johtuu, että ensimmäisenä tulee vastaukset rääväsuilta ja jotenkin "kieroonkatsovita". Mitenkään helppona tätä en pitänytkään, sellaisia ihmisiä kyllä löytyy. Tuskin kuitenkaan kovin moni jaksaa tänä päivänä iloita pienistä yksinkertaisista asioista.