http://www.dubai.fi/keskustelu/index.php/topic,37.0.html
Tuolla
HALPOJA DUBAIN LENTOJA
9
1436
Vastaukset
on halpoja Dubain, Abu Dhabin, ja Dohan lentoja. Myös lentoja Eurooppaan, Aasiaan ja Australiaan.
>>>> http://lentomatka.blogit.fi/- Omia kokemuksia
Air Baltic tai Finnair
- Parannusta
Finnairilla on näköjään uudet lentokoneet Dubaihin.
- Paljon lennellyt
Ei ole uusia. Oli uudet koneet käytössä vain lentoemojen lakon ajan. Nyt on taas vanhat.
- Vinkkinä
Nyt myös Air Baltic aloittaa edulliset lennot Dubaihin.
http://www.dubai.fi/keskustelu/index.php/topic,37.105.html- Korjaus viestiin
Tarkoitin Air Finlandia.
- kahdeskymmeneskolmas
Korjaus viestiin kirjoitti:
Tarkoitin Air Finlandia.
Myös Lomamatkat ja AlmaTour, Aurinkomatkojen, Finnmatkojen ja Air Finlandin lisäksi tekevät ensi kaudella matkoja Dubaihin. Osa lentää Finskillä (ainakin kolmena eri päivänä viikossa), osa omilla purkeillaan. Melkeinpä samoja hotellejakin käyttävät, paitsi Lomamatkat on ottanut todella hyvät hotellit valikoimiinsa ja muualta kuin BurDubaista. Toivottavasti myös pelkkiä suoria lentojakin saa edelleenkin edullisesti, hotelleja on aina saatavilla omatoimimatkaajille myös muista kuin suomalaisten kansoittamista hotelleista.
- Vinkkinä
Korjaus viestiin kirjoitti:
Tarkoitin Air Finlandia.
Myös Air Berlinillä pääsee Dubaihin helposti.
- zxcvbnmlkjh
Monta senttiä tienaat joka klikkauksesta sivuillesi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",295182Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1202381- 1382082
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee531915Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171760"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551306Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1531060Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää59920Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.311869Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa150725