Orviax

Orviax-nimisen tuotteen mainokseen törmäsin netissä. Kaikkihan omiaan kivasti kehuvat ja julkaisevat ikionnellisten käyttäjien kokemuksia mutta löytyisiköhän tämän palstan lukijoista ketään jolla olisi omakohtaista kokemusta kyseisestä tuotteesta.
31289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

juupajii

Äänestä

Melkoinen koktail näyttää olevan. Miksi tilata mokomaa roskaa, kun apteekista saa Viagran rinnakkaislääkkeitä pikkurahalla???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tilaamisen arvoinen? kirjoitti:

Orviax-nimisen tuotteen mainokseen törmäsin netissä. Kaikkihan omiaan kivasti kehuvat ja julkaisevat ikionnellisten käyttäjien kokemuksia mutta löytyisiköhän tämän palstan lukijoista ketään jolla olisi omakohtaista kokemusta kyseisestä tuotteesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu