Emännälle kateltu pyörää, Kawasaki 500 en, millaisia kokemuksia käyttäjillä on ollu.
Kateltu vn 90 20th/km ajettu ja lähes viisvuotta ollu ajamattomana, millaista jälkeä on mahdollinen seisokissa oleminen tehnyt koneelle, varmaan ainakin kaasari pitää putsata.
Kunka paljoa keskimäärin vetohihna kestää normaalissa ajossa.
Pyörän hankinta
3
639
Vastaukset
- kawaaa
tollanen just myytiin pois, oli emännälle vähän raskas... ostettiin tilalle 250r ninja.. muutoin ihan ok peli oli, hyvin toimi sen ajan mitä meillä oli.. kaasarit kannattaa puhdistaa sillon tällöin.. plussaa et saa jalat maahan lyhyempikin kuski.
- Tiina 81
Mulla on Kawasaki en 450 ltd, vanha parikyt vuotias jo, mutta tykkään tosi paljon ajella sillä!! Oon aika lyhyt ja pyörä on mulle sopivan matala. Hihnan kanssa ei suuremmin ongelmaa, joskus pitää pientä ääntä, muttei häiritsevästi. Suosittelen kyllä naiselle ilman muuta tätä pyörää.
- rm69
Tiina 81 kirjoitti:
Mulla on Kawasaki en 450 ltd, vanha parikyt vuotias jo, mutta tykkään tosi paljon ajella sillä!! Oon aika lyhyt ja pyörä on mulle sopivan matala. Hihnan kanssa ei suuremmin ongelmaa, joskus pitää pientä ääntä, muttei häiritsevästi. Suosittelen kyllä naiselle ilman muuta tätä pyörää.
mulla olis myynnissä,tommonen...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä992045Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2891854Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3221667Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2031546- 301153
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941093Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht891057- 511037
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤631032- 581018