EasyHits4U erittäin hyvä ja nopea keino nostaa esim. verkkokauppa, blogi tms sivusto mm. googlessa ensimmäisten listausten joukkoon.
En suosittele tätä rahantienaus-vaihtoehtona vaan nimenomaan hakukone optimointina.
Käytäntö:
Kirjaa linkkisi sivustolle ja katso muiden sivustoja 1 - miljooona kertaa ja (15-20s) ja vastineeksi saat yhtä monta käyntiä kotisivuillasi kun itse olet viitsinyt katsoa. Ainakin sivusto itse väittää olevansa Bot-free, joten sivun statistiikat tunnistaa jokaisen kävijän.
Kokeile: http://www.easyhits4u.com/?ref=hammas
Nosto Googlessa
HammasHarja
2
606
Vastaukset
- Zota
Ja mitä tekemistä tällä on Googlen hakutulosten kanssa? Googlen algoritmit eivät laske sivustolle tulevia käyntejä muuten, kuin hakujen kautta. Eikä niillä silloinkaan ole merkitystä.
- Minna543
tässä on yks hyvää hakukoneoptimointi opas www.hakukoneoptimointia.eu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Seksuuaalivinksataneiden toimintaa rahoitetaan valtion varoilla.
Setan toimintaa rahoitetaan valtionavustuksilla, joilla mm kierretään kouluissa haalimassa alaikäisiä mukaan perverssii464705Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1314423Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta333727Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1462729Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom132671Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole462668Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten862593Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin692337Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt571983Abdullah iski Citycenterin vessassa
Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html1531824