Viheraho

On varmaan se ns. tunnettu henkilö tuolla talossa tällä kaudella. Tämä mies sitten vetää kakaroiden juomat eikä kukaan muu saa yhtään mitään :-) -lol-
2259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Viheraholle tulee probleema, että Viheraho tarvii Viiiiiiiinaaaaaaaaa kun talossa saa tyleensä vaan mietoja juomia. Viheraholla on kihti, joten hän ei saa juoda kaljaa.

Mikäli Viheraho ei saa viiiiiiiinaaaaaaaa sekoo hän kuten markorepairs http://www.youtube.com/watch?v=z6voNCyFl4E&feature=related

Äänestä

On melkoisen varmaa, että tämä monilahjakkuus pistetään taloon. Ja yksi tehtävistä tullee olemaan 24/7 radio lähetys viikon ajan tuolla talossa. Tämä on siis lähes varmaa !!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


_PVA_ kirjoitti:

On varmaan se ns. tunnettu henkilö tuolla talossa tällä kaudella. Tämä mies sitten vetää kakaroiden juomat eikä kukaan muu saa yhtään mitään :-) -lol-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu