Säätietoja

Tammikuussa, kannattaako mennä, meriveden lämpötilat kiinnostasi myö, kaksi viikkoa olisi tarkoitus olla. Mitään kuuma ilmaa emme kaipaa, vaan sellaista, että voisi iltaisin olla ilman pitkähihaista
1230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei, tammikuussa päivät on lämpimiä ja illalla tarkenee ilman villatakkia. Merivesi oli niin lämmintä, että siinä pystyi snorklaamaan useita tunteja kerrallaan :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RouvaNo 50 kirjoitti:

Tammikuussa, kannattaako mennä, meriveden lämpötilat kiinnostasi myö, kaksi viikkoa olisi tarkoitus olla. Mitään kuuma ilmaa emme kaipaa, vaan sellaista, että voisi iltaisin olla ilman pitkähihaista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu