Onko kellään käyttökokemuksia tästä valmisteesta, jos niin millaisia?
Menowell 45+
7
7043
Vastaukset
Oletko passion jo itse kokeillut tätä valmistetta? Haluaisin kuulla kokemuksiasi. Auttaako tämä haluttomuuteen, kun siinä on mukana tuota tribulusta? Tämä tuote on yhtenä kokeilulistallani, mutta ensin täytyy päästä tuosta geelistä eroon.
- -passion-
Olen käyttänyt vasta noin viikon, vielä en huomaa merkittävää vaikutusta mihinkään.
-passion- kirjoitti:
Olen käyttänyt vasta noin viikon, vielä en huomaa merkittävää vaikutusta mihinkään.
Kiitos kommentista! Löysin tällaisen tutkimuksen netistä, jossa on testattu Menowelliä. Ihan kokeilemisen arvoinen varmaankin. Toivottavasti saat pian apua siitä. Käytätkö 1 tableltin päivässä?
http://www.mtv3.fi/helmi/minisaitit/artikkeli.shtml/2010/07/1156668?helmiklubi/testiryhmat
- vaihdevuodetN
otin yhen pillerin ja aamulla oli kasvot turvoksissa ja silmät...tuikohan se tästä menowell piileristä tai niistä aineista .olen tosi allerginen muutenkin...
- ei ku menox
Hei
Olen käyttänyt Menowelliä 3 kuukautta ja on sopinut minulle hyvin. Käytän sen lisäksi siitepölyä ja gelee royalea, ja olen päässyt oireistani (hikoilu, yöheräily).
Hikoilin melko lailla, niin että hikipisarat valuivat pitkin kaulaa ja naama punoitti. Öisin heräilin 5-6 kertaa ja tyynyliina oli hiestä kostea. Nykyisin nämä oireet ovat mennyttä aikaa. Nukun kuin pieni possu eikä hikoilusta tietoakaan.
Mutta suosittelen kysymään luontaistuotekauppiaaltasi, sillä kaikki ei sovi kaikille. - viiskymppinen 4
Olen käyttänyt pari kuukautta ja hikoilut loppuneet lähes kokonaan. Uskon löytäneeni hyvän tuotteen ilman hormoneja.
- tuli tulva
Käytin noin 5 vuotta sitten pari kuukautta. Parissa viikossa alkoi tehota hikoiluun ja kuumiin aaltoihin, jotka aika hyvin pysyivät kurissa. Jonkinlaista turvotusta ja pinkeyttä aloin tuntea vatsan seutuvilla ja kun lopetin käytön, alkoi suorastaan tulviva kuukautisvuodon kaltainen vuoto! Kävin gynellä, joka sanoi, että valmisteessa oleva kasviestrogeeni on myös estrogeeniä ja se oli kasvattanut kohdun limakalvon aika paksuksi. Lisäksi kertoi ultratessa, että oikeasta munasarjasta on irronnut munasolu! Olin tuolloin 55-vuotias ja kuukautiset olivat olleet poissa jo 4 vuotta, joten tehokasta ainetta! Ihan kiltisti siirryin takaisin käyttämään Femoston contia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 911117
Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa113910- 125886
"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten279679- 76658
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait74621Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j64572Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap54556Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist38520- 72483