Lastenhoitoa

2-3 lasta saa luotettavan päivähoitopaikan Forssasta.Kokemusta on ja koulutus perhepäivähoitaja!
Myös ilta-vkl ja tilapäiset hoidon tarpeet huomioidaan!
Yhteydenotto ensin sähköpostiin: [email protected]
Vain asiallisia vastausksia,kiitos!
2332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

olisit nyt voinut laittaa asuinseutusi
ja muista myös hoitajan vastuu, yms asiat,
jos jotain vakavaa sattuu, ei lapsivakuutus niitä korvaa, sinula on suuri vastuu.

Äänestä

Minä en ainakaan uskaltaisi antaa lapsiani jollekin hoitajalle, joka löytyy netistä. Tsemppiä ja kestämistä sulle jatkossa.
ps. kannatas varmaa kertoo noi samat tiedot työkkärissä niin vois tärpätä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hilla60 kirjoitti:

2-3 lasta saa luotettavan päivähoitopaikan Forssasta.Kokemusta on ja koulutus perhepäivähoitaja!
Myös ilta-vkl ja tilapäiset hoidon tarpeet huomioidaan!
Yhteydenotto ensin sähköpostiin: [email protected]
Vain asiallisia vastausksia,kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu