Naapuri kolisteli kaapin ovia

En tiedä oliko tiskannut vai mitä mutta keittiökaappien ovet kolisi. Missä on HALLITUKSEN PUHEENJOHTAJA, JA POLIISI!!
1272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hätääh! Hätääh! Täälläkin on syntipukkeja! Ne saa kohtauksia koiravallankumouksessa! Ihan sama, mutta ne pitää saada pakkohoitoon!! Niuvassa on sopiva paikka! Tulee apuuh!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saimi 74 v kirjoitti:

En tiedä oliko tiskannut vai mitä mutta keittiökaappien ovet kolisi. Missä on HALLITUKSEN PUHEENJOHTAJA, JA POLIISI!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu