ei fudea

onko täällä muiden merkkisten skoottereiden omistajia ku joku fude.. ku tuntuu et joka topicissa höpötetään vaan fudesta.. mulla yamaha neos -99 erittäin hyvä skootteri!! :D
2434
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

FUDE ON PARAS JA SUOSITUIN


siitä se johtuu


Vitun IDIOOTTI


VEDÄ NYRKKIIS

Äänestä
  • fude on ihan paska! se on pieni ja tehoton verrattuna näihin oikeisiin skoottereihin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


peikko kirjoitti:

onko täällä muiden merkkisten skoottereiden omistajia ku joku fude.. ku tuntuu et joka topicissa höpötetään vaan fudesta.. mulla yamaha neos -99 erittäin hyvä skootteri!! :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu