Moikka vaan

kesälomat on sitten vietetty ja ryhdytään innokkaasti sijoittamaan.
Onko kellään tietoa, milloin wincapitan sivut aukeavat ja leuat loksahtavat. Mukava tunne, kun kaikki on kumuloitumassa ja jylläämässä massia koko suvulle ja kevereille. Kiitos Hande!
7219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mihkä tänhän lophetettahan siithä huomenah alhotetahan, eivät kelhet vielhä saanhet
rahotustha uushillhe tutkimuksilhe, mutha menihnaavat kumhikin vathsiä, etthä tääh onh tähtä.

Äänestä
  • myös suomeksi ?

    Äänestä

  • sff. kirjoitti:

    myös suomeksi ?

    sit kun on laudasta niin on laudasta.

    Äänestä

Mulla ei jyllää muutoin kuin housuissa.

Äänestä

etsimään pelureita, niin ne rahat taas meni.

Äänestä

> kesälomat on sitten vietetty ja ryhdytään innokkaasti sijoittamaan.
> Onko kellään tietoa, milloin wincapitan sivut aukeavat ja leuat loksahtavat.

Tännekkin palstalle on jo aiemmin vuotanut tieto siitä että Clubin sivut aukeavat tiistaina 12. lokakuuta 2010 kello 22.00.

> Mukava tunne, kun kaikki on kumuloitumassa ja jylläämässä massia koko suvulle ja kevereille.

Näin on!

Vielä ei ole varmaa tietoa siitä aukeaako Clubi 12. lokakuuta myös uusille sijoittajille vai aloitetaanko silloin vasta kotiutuksen vanhoille jäsenille ja tarjotaan mahdollisuus lisäsijoituksiinuuteen FxTraters 2-autobilottiin. Kannattaa muistaa pitää kuitenkin digikamera mukana kyseisenä päivänä niin saa talteen epäilevien suolimurojen ja krp-poliisien hölmistyneet ilmeet kun Clubi aukeaa ja Suomessa on yhtäkkiä tuhanssia uusia miljardöörejä. Kaikenlaiset luxus asuntojen, veneiden ja autojen kauppa voi ruuhkautua pahemman kerran Suomessa jos kaikki uudet WC-miljardöörit keksivät lokakuussa ostaa uudet pelit ja vehkeet samaan aikaan hilloputken auetessa, joten kaukaa viisas Clubilainen varautuu aukeamiseen ennakolta ja käy laittamassa uudet asunnot, autot, mökit, veneet ja yksityiset lentokoneet tilaukseen jo viikkoja ennen Clubin aukeamista. Käsirahaa tuskin tarvitaan ennakkotilauksiin kun ottaa mukaan ruutukaappauksen printin viimeisimmästä WinCapita kirjautumisestaan. Esim. selittää ruutukauskuvan kanssa auto kaupan takatukalle, että massia löytyy ja tämä summa on ehtinyt kumuloitua jo moninkymmenkertaiseksi, joten hopihopi nyt vaan niitä avaimia hakemaan!

Äänestä
  • kun meinataan oikein juoksuttaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kohta tulee kirjoitti:

kesälomat on sitten vietetty ja ryhdytään innokkaasti sijoittamaan.
Onko kellään tietoa, milloin wincapitan sivut aukeavat ja leuat loksahtavat. Mukava tunne, kun kaikki on kumuloitumassa ja jylläämässä massia koko suvulle ja kevereille. Kiitos Hande!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu