Hittolainen

kun ois kaikenmaailman tapahtumia, mutta kun ei oo ketään kenen kanssa lähteä! Yksin tulee orpo olo, kun en oo vielä missään tapahtumissa/kokoontumissa käynyt. Meilläpäin mp-kerho ei kokoonnu... Plääääääh. Muuten tykkään yksin kyllä ajella.
4575
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kai tännekin palstalle voi pistää ilmoa, jos etsii matkakaveria johonkin tiettyyn tapahtumaan. Tai pistä vaikka että starttaat kello 9.00 lauantaina Keimolan Shelliltä, tulee joku mukaan sitten tai ei.
Noin mä koittaisin. Ja tietysti on hyvä kertoa etukäteen oma ikä, sukupuoli ja ehkä prätkän tyyppikin.

Äänestä
  • riihimäen abc joka torstai klo17.00 lähtö suvirantaan turenkiin. ja sitä voi porukalta kysyy muitakin lähtöjä.

    Äänestä

Eli, mihis olet menossa ja mistä?

Äänestä
  • Kiitos vastanneilla.

    No nyt löytyi lähistöltä yks mp-kerho...

    Täällä pitkin Pohjanmaata ajelen. Ja löysin tällaisenkin sivun: http://www.finnbike.info/kokoontumiset/

    :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Only me kirjoitti:

kun ois kaikenmaailman tapahtumia, mutta kun ei oo ketään kenen kanssa lähteä! Yksin tulee orpo olo, kun en oo vielä missään tapahtumissa/kokoontumissa käynyt. Meilläpäin mp-kerho ei kokoonnu... Plääääääh. Muuten tykkään yksin kyllä ajella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu