1. Miks tyttöjen pitää aina olla NIIN tyttömäisiä ollakseen kauniita/haluttavia? Itte en ole kovin tyttömäinen, vaan kuten jotkut kaverit sanoo, grungehippi. En käytä mitään saatanan pillifarkkuja ja herutoppia ja jotain veskihuppareita koska ei kiinnosta. Mä käytän aika paljon bändipaitoja ja unisexvaatteita. Oon kyllä ihan hetero vaikka joidenkin idareiden mukaan en näytä siltä. HALOO hetero on SEKSUAALINEN SUUNTAUS, ei mikään tyyli! Aina pitää olla jotain sanomista LIIAN POIKAMAISISTA KENGISTÄ tai jostain HELVETIN KAULUSPAIDASTA!! Vaikka olisin ostanut se jostain helan Ginatrikotista tai vittu mistä lie niin AINA se on muka liian poikamainen tai emo tai mikä saatana ikinä oliskaan!
2. MIKSI NYKYPÄIVÄNÄ KUUNNELLAAN KOKO AJAN JOTAIN SAA-TA-NAN JUSTIN MAJAVAA JA LADY GAGAA JA JOTAIN MUUTA PASKAA?! SIKSI KOSKA MASSAPISSISKAVERITKIN KUUNTELEE SITÄ??!
KUUNNELKAA SEX PISTOLSSIA!! SIINÄ TEILLE OIKEETA REHELLISTÄ MUSAA!
3. Punttisukat kusee
4. Käyttäkää helvetin pissaliisat housuja niiden IhQjen H&M heruutoppienne kanssa!
5. NYKYNUORISO ON PERSEESTÄ
2. MIKSI NYKYPÄIVÄNÄ KUUNNELLAAN KOKO AJAN JOTAIN SAA-TA-NAN JUSTIN MAJAVAA JA LADY GAGAA JA JOTAIN MUUTA PASKAA?! SIKSI KOSKA MASSAPISSISKAVERITKIN KUUNTELEE SITÄ??!
KUUNNELKAA SEX PISTOLSSIA!! SIINÄ TEILLE OIKEETA REHELLISTÄ MUSAA!
3. Punttisukat kusee
4. Käyttäkää helvetin pissaliisat housuja niiden IhQjen H&M heruutoppienne kanssa!
5. NYKYNUORISO ON PERSEESTÄ
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ensinnäkin:
Olen heteropoika ja "pojat" eivät kiinnosta, elikkäs poikamaiset tytöt muistuttaa poikia ja en näe miesmäisessä kiroilussa ja mahtailussa mitään viehättävää.
Toiseksi miesmäiset vaatteet ovat MIEHILLE ja minua ei oikeen huvita tehdä tuttavuutta tyttöön jolla on lenkkarit, "satamafarkut" ja muutenki miehekäs olemus.
Kyllä tytöilläkin on monet skeittikengät melko söpöt ja kauluspaidatkin on ihania tytöillä, mutta ei mitään miesten metsurihaalareita 24/7.
Bändipaidat on seksyjä tytöillä ja kiva että tytötkin kuuntelee hyvää musiikkia eikä kaikkea ihku mainstream paskaa.
Toivon että saitte selville, mitä tarkoitin.
No se on vaan niin äärimmäisen vituttavaa kun aattelee että kukaan ei ikinä rakastu itseen kun oon muka poikamainen kun en käytä jotain H&M MUOTIPASKAA.
Aina kaikki jauhaa samaa paskaa että pitää löytää oma tyyli ja oma juttu on tärkein ja stna vaikka mitä! Oon löytänyt oman tyylin ja vittu mitä siitä saan?! En mitään! Heti haukutaan transuksi ja vaikka miksi!
Mikä on muka sitten ''oikeanlainen tyyli''?! HUORALISSUVETIMET!?
Elä aattele, mitä muut ajattelee!!! Oot vaan "ihan vitun sama, mitä sanot" ja kävelet "nokka pystyssä", etkä ole se säälittävä siellä nurkassa! Pukeudu minkä ITSE tunnet omaksesi, äläkä välitä, mitä lissukaverisi sanoo, sillä pojilla on ihan erilainen katsomus kun tytöillä!