Nyt vinkkiä paikoista, jotka tekisivät hääkampauksia sunnuntaisin!
Lisäksi jos kyseisestä paikasta on kokemusta haluaisin kuulla siitäkin :)
Kiitos!
Hääkampaus Tampereella SUNNUNTAINA
5
672
Vastaukset
- samassa tilanteessa
Itse en asu Tampereella ankä tiedä Treen paikoista, mutta omat häät kanssa sunnuntaina enkä onnistunut saamaan samalle päivälle kampaajaa.
Lopulta eräs kampaaja lupasi tehdä lauantaina minulle niin kestävän kampauksen, että vakuutti sen kestävän yön yli. En tosin tiedä, pitääkö minun sitten nukkua istuallani tai jotenkin muuten erikoisesti, mutta kampaaja vaikutti olevan kovan luokan ammattilainen noiden kampausten teossa, joten luotan häneen.
Eli siinä eräs vaihtoehto, ellei kaveripiirissäsi tai sukulaisissasi ole sellaista, joka osaisi tehdä kampauksia.
Mutta oman kokemuksen mukaan siis TOSI harva kampaaja on töissä sunnuntaisin. Jotkut harvat voivat olla, mutta varmaan ottavat kaksinkertaisen hinnan sitten, mihin kannattaa varautua. - ExTreMaskeeraaja
En tiedä tuleeko vastaukseni liian myöhässä, mutta kyselepä Tamperelaisilta maskeeraajilta, jotka tekevät keikkaa.
- Syysmorsmaikku
Olen saanut jo kampaajan joka tekee sunnuntaina. Hairartissa Kuninkaankadulla suostuttiin puuhaan lisämaksua vastaan :)
- aija80
kauneushoitola jossa tehdään myös sunnuntaina http://www.1stfloor.fi/page0.php. Ottivat 20% pyhälisää, mutta hyvää jälkeä tuli. ;)
- Syysmorsmaikku
Häät meni jo 10.10.-10 (ja löysin kampaajan ;) ), joten tähän ei enää tarvitse vastata
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....1849542Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.3617258Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan
Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?1106086Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen294322- 1764160
Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht983864Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu953779Joulukinkku NYT
Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.373333- 1983217
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik182785