KERTOKAA PLIIIIIIIIS!!

Kun lataa taloi netist simssiin nii pitääkö sen tontin talo poistaa jolle se ladattu talo tulee?
1189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ne vanhat vain häviää sen uuden alta. Eli jos vaikka haluaisitkin joskus vanhan takaisin, niin voit siirtää sen turvaan vaikka johonkin kansioon niin halutessasi. Mutta jos sillä ei ole niin väliä, niin uusi vaan siihen päälle korvaamaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietämätön kirjoitti:

Kun lataa taloi netist simssiin nii pitääkö sen tontin talo poistaa jolle se ladattu talo tulee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu