Pojat!!

Mistä luonteenpiirteistä tykkäätte tytöissä tai mitä haluisitte heillä olevan?
7387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

haluaisin että tytöllä on rahaaa

Äänestä

NO VITTU TIETENKIN SAATANAN ISOT RINNAT JA VITUN HYVÄ PERSE!!11!oneone!!!!!!!!!!!! Ei vaan, kiva luonne, huumorintajuinen, ja iloinen, ei mikään emoangstangst 24/7 :)

Äänestä

Tytön pitää olla luotettava ja rehellinen. Positiivinen ajattelutapa on plussaa ja iloisuuskaan ei oo pahitteeks =) Semmonen mukava, kiltti ja auttavainen. Miettii muitakin itsensä lisäks.

Äänestä

Nämä kriteerit sisi pätee vaan tyttöön joka sopisi minulle.

1.Huumorintajuinen, minulla on niin kieroutunut huumorintaju että ärsytän ihmisiä ihan vahingossa päästelemällä sammakoita suustani kuvitellessani olevani hauska.

2.Avoin ja sosiaalinen, itse olet tällainen sisäänpäinkääntynyt mölli, joten toisen pitää olla se avoin ja puhelias että suhde ei menisi pelkäksi kengänkärkien tujotteluksi...

3.Ymmärtäväinen, ystävällinen ja hmm... äidillinen olisi varmaan se oikea sana. Minulla on omituisia pinttymiä, pelkään julkisia vessoja, klovneja enkä oikein viihdy julkisilla paikoillakaan... saatikka sitten ihmismassassa. Sellainen äidinomainen ystävällinen tyttö vierellä saisi minut varmasti viihtymään ja kestämään paremmin paineita.

4.Se hallitseva ja johtava luonteenpiirre. Sanotaan vaikka niin että minä olisin hyvä sotilas, mutta huono upseeri. Kun minulle annetaan tehtävä, minä teen sen hyvin ja huolellisesti ja loppuun asti, mutta minä olen huono antamaan tehtäviä.

Äänestä

Huumorintajuinen, fiksu, sosiaalinen, tosin ujot ja hiljaiset ovat myös usein todella ihania. :)

Äänestä

Noo tytön pitäis olla mukava, rehellinen, luotettava ettei juoruilis kavereille, huumorintajuinen koska monet eivät minun huumoria ymmärrä. Ja tottakai sellanen joka ymmärtää antaa omaakin tilaa, onhan pojillakin oma elämä.

Äänestä

täysin rehellinen ja luotettava... ne ku on nii millää muulla ei oo välii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysymysss kirjoitti:

Mistä luonteenpiirteistä tykkäätte tytöissä tai mitä haluisitte heillä olevan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu