Eli älkää koskaan ladatko sellaisia ohjelmia nimeltään Get-Styles tai Chameleon Tom! Ne onnistuu pilaamaan tietokoneen tosi hyvin! Ne ei ollenkaan tuo mitään layoutseja facebookiin, ne vain huijaa ja noi kyseiset ohjelmat pilaa tietokoneesi jos lataat noi ohjelmat tietokoneellesi! Ite latasin noi ohjelmat ku niin luulin että ne tuoo niitä hienoja layoutseja facebookiin, mutta lankaan menin! :(
Eli varokaa tosi paljon! Vaikka ne niin lupaa tuoda sellaisia layoutseja facebookiin, ne silti huijaa sua ja pilaa tietokoneesi!
Varoitus!
tietokone pilalla.
3
677
Vastaukset
- pxHjFl0VmP
Siksi asennankin kaikki ohjelmat jakelun omasta pakettivarastosta.
- ttttddd
Miten ne pilaa tietokoneen? alkaako se haisemaan?
- !!!!!!!!!!!
Ne ohjelmat sekoittaa tietokoneen, ne on muuttanut firefoxin oudoksi, tuonut keyloggereita, hidastanut tietokonetta, mutta kun sain ne ohjelmat poistettua niin mun tietokone on pelastettu :)
BTW: Chameleon Tom ja Get-Styles on yhen venäläisen rikollisen keksimiä :) se venäläinen yrittää murtautua toisten tietokoneisiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433017Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta612961- 422367
- 311863
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251719Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa721684- 481586
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä771275- 381252
- 791080