ei keskity kadonneiden sijoitusten löytämiseen nimensä mukaisesti kun poliisin puoleen ei suositella käännyttävän?
Touhutaan vaan uusien sijoitusten kanssa ja vanhatkin capita sijoituksetkin on häviksissä tai ainakin oman käden ulottumattomissa.
Miksi EOK
4
336
Vastaukset 4
- 17+17
Mahtaako EOK ajaa muiden sijoittajien asiota kuin vaan voitolla olevien?
- 2+3
en tiiä, mutta Naudettava Seita huruukko hehkuttaa Eok Juntusta kansanedustajaksi,juntunen oli kertonut että jos olen minä olisin kansanedutaja niin nimen omaan hoitaisin kansan-asiota.Nii varmaan kuinkas sen Miedon Juhan kanssa kävi jätkä huuti suureen ääneen kuinka se tulee vaikuttamaan nimen omaan yksittäisen kansa edusta,katinkissat sielä on hiljaa kuin kusisukassa,ei käytä edes puheen vuorojansa.Prkleen ketkut kaikki
- Roy....
>ei keskity kadonneiden sijoitusten löytämiseen nimensä mukaisesti kun poliisin puoleen ei suositella käännyttävän?
Jos faktoista puhutaan, niin tiedän asian olevan sijoitusten löytämisen suhteen aivan päinvastoin ja missäs on ilmennyt, että EOK ei suosittele kääntymään poliisin puoleen?Olen pahoillani kyllä EOK suosittelee poliisin puoleen kääntymistä on oikein kaavakkeenkin tehnyt sitä varten missa perutaan aikaisemmin tehtyt rikosilmoitus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 921712
Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?
Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su4631273- 861150
- 721088
Oikea nainen
On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t1861063Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.39942- 93907
- 65695
Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin
Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta173677Olen pahoillani mies ihan kaikesta
Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on60662