Ethernet

Mitä tämä nyt tarkottaa: Verkko-ominaisuudet: 10/100/1000 LAN

Tässä läppäreitä kattelen ja aina tulee sama speksi vastaa
1259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Se toimii 10, 100 ja 1000 megan nopeudella. Laitteet sopivat keskenään sitten aina suurimman yhteisen nopeuden.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pertsa 2323 kirjoitti:

Mitä tämä nyt tarkottaa: Verkko-ominaisuudet: 10/100/1000 LAN

Tässä läppäreitä kattelen ja aina tulee sama speksi vastaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu