Mese ei toimi KIIRE!

Siis meseen pääsee kirjautumaan ja näyttää ihan normaallilta,mutta sitte ku haluaisit keskustella jonkun kanssa ja klikkaa sen kuvaa nii se heittää sen näytön aivan vasempaan laitaan mistä sitä ei saa sieltä koska se menee periaatteessa yli rajojen, joten miten saisin keskusteluikkunani näyttöön näkymään? ;0
4363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

siirrä alapalkkia klikkaamalla hiiren vasenta alapalkin päällä ja valitsemalla ominaisuudet, sieltä tehtäväpalkin sijainti

Äänestä
  • ei toimi

    Äänestä

voi voi, sen mesen ja tietysti windowsinkin version olisi heti voinut kertoa...

olkoon auttaminen kun ei osata antaa infoa...

Äänestä
  • Muttaku siskon mese toimii normaallisti samalla koneella niin en uskonu et näillä mesen ja windowsin versioilla ois mitää välii

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keskusteluikkuna kirjoitti:

Siis meseen pääsee kirjautumaan ja näyttää ihan normaallilta,mutta sitte ku haluaisit keskustella jonkun kanssa ja klikkaa sen kuvaa nii se heittää sen näytön aivan vasempaan laitaan mistä sitä ei saa sieltä koska se menee periaatteessa yli rajojen, joten miten saisin keskusteluikkunani näyttöön näkymään? ;0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu