Eero taloon?

http://www.sub.fi/ohjelmat/sivusto.shtml/big_brother/video?44615

Nytkö tuotanto paljastaa etukäteen asukkaita?
3149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vaikutti kivalta tyypiltä. toivottavasti pääsi taloon, vois alkaa fanittamaan

Äänestä
  • ehkä mutta luuletteko tuotannon olevan näin naiivi että paljastaisi nyt tuossa videossa tulevan asukkaan,ei ei,viime vuonnakin oli sama juttu kun se yks puhekone oli tuossa samassa videossa ennen bb alkua eikä se sinne taloon päässy,sen sijaan siinä sunnuntain dokumentissa hakutilaisuuksista,siinä voi olla muutamiakin taloon päässeitä haastattelussa,niikuin toissa vuonna oli Tero,sillon aattelin että minäkin että ei tollasella tyypillä mitään tee talossa,mutta väärässä oltiin,ja terosta tulikin yks suosikeistani

    Äänestä

  • mnmnlkj kirjoitti:

    ehkä mutta luuletteko tuotannon olevan näin naiivi että paljastaisi nyt tuossa videossa tulevan asukkaan,ei ei,viime vuonnakin oli sama juttu kun se yks puhekone oli tuossa samassa videossa ennen bb alkua eikä se sinne taloon päässy,sen sijaan siinä sunnuntain dokumentissa hakutilaisuuksista,siinä voi olla muutamiakin taloon päässeitä haastattelussa,niikuin toissa vuonna oli Tero,sillon aattelin että minäkin että ei tollasella tyypillä mitään tee talossa,mutta väärässä oltiin,ja terosta tulikin yks suosikeistani

    Musitakaa muuten jo sunnataina 22.8 asukkaaksi taloon. subilla 19.00 Siinä saattaa nähdä tulevia asukkaita. Viimevuonna Antti ja Terttu oli ainakin siinä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


1+1=3 kirjoitti:

http://www.sub.fi/ohjelmat/sivusto.shtml/big_brother/video?44615

Nytkö tuotanto paljastaa etukäteen asukkaita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu