naista ?

uunouljas

Vieläkös agadirissä auringonlaskun jälkeen yksin liikkuvat naiset ovat rahasta matkaan lähteviä ?

5

1364

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sellaista paikkaa

      olemassakaan, jossa eivät olisi.

      • näin nyt

        Aurinkohan laskee Marokossa aika aikaisin ja siellä on tapana, et illalla mennään ulos, myös naiset, koska silloin allah ei näe. Et ei todellakaan kaikki ole maksullisia tai maksuttomia huoria. Vain ne rantakadulla minihameessa olevat vois ehkä olla.


      • Maisa22
        näin nyt kirjoitti:

        Aurinkohan laskee Marokossa aika aikaisin ja siellä on tapana, et illalla mennään ulos, myös naiset, koska silloin allah ei näe. Et ei todellakaan kaikki ole maksullisia tai maksuttomia huoria. Vain ne rantakadulla minihameessa olevat vois ehkä olla.

        Nykyään ei voi edes minihameesta päätellä onko maksullinen vai ei. Ainut asia on varma, että tälläisillä kyselyillä voi loukata naista. Usein nämä tytöt löytyy ravintoloista ja yökerhoista. Usein he itse tekevät itse aloitteen.


    • jr.

      Jos kysyjä on nainen, niin kannattaa itse testata. Agadirissa käyneenä en tehnyt tällaisia havaintoja, eikä kukaan tullut etes iltaisin tarjoamaan itseään.

    • Sofir

      Marokossa ranta-asuun pukeutuneet naiset katsotaan maksullisiksi niin illalla kuin päivälläkin jos näin pukeutuu ranta-alueen ulkopuolella kaupungissa. Onhan Suomessakin bikineihin pukeutunut nainen tai paidaton mies oudoksumisen kohde keskellä kaupunkia. Rantapukeutuminen on eri asia. On tärkeää kunnioittaa matkailukohdemaan tapoja ja kulttuuria.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      179
      1339
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      85
      1236
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      96
      977
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      823
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      723
    6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      609
    7. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      30
      538
    8. Mikä on vahvuutesi palstalla?

      Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr
      Sinkut
      111
      520
    9. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      44
      488
    10. Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla

      Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu
      Ikävä
      33
      475
    Aihe