HEIPPA..KERTOISITTEKO MILLASET ON LAPSILLE TARJONNAT JA ONKO LAPSILLE MITÄÄN TENAVAKERHOA,TJÄREBORGIN KAUTTA TILATULLE MATKALLE?HARMITTI VÄHÄN KUN HUOMASIN ETTÄ TENAVAKERHO OLI VAAN AURINKOMATKOILLA?MITÄS VESIPUISTOT,TYKKÄSITTEKÖ?
SB;mitä kaikkea lapsille?
Äippä
4732
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ja SB niitä parhaita saaria.
Tenavakerhoja on myös Finnmatkoilla;) Lähdemme SB:lle toisen kerran kesäkuussa. Kovasti on yleisiä leikkipaikkoja ja esim. vesipuisto. Myös löytyy "törmäilyautoja", jotain mainitakseni. Toisissa hotelleissa on myös isot uima-allasalueet, joissa on erikseen lastenaltaat. Sellaiseen hotelliin kannattaa satsata, lapset viihtyy varmasti! Me menemme Finnmatkojen Iskar hotelliin:)
Hei!
Voitko kertoa, missä se vesipuisto on tai minkä niminen? En ole siitä tietoa löytänyt mistään. Olemme heinäkuussa menossa SB:hen.
Varmin vastaus kysy TJÄREBORG matkan järjestäjältä.