Kokemuksia Masuriasta?

Onko kenelläkään kokemuksia pohjois-Puolassa Masurian järvialueella matkailemisesta tai patikomisesta? Onko se järviin tottuneille suomalaisille minkänlainen elämys? Löytyykö perhemajoituksia?
1489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tiet on hyviä, maisemat aika kotoisen oloisia, majoitusta löytyy ja paikat on siistejä, kanootteja saa vuokrattua monesta paikasta ja muutenkin noita järviä on matkailussa hyvin hyödynnetty.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saunoja70 kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemuksia pohjois-Puolassa Masurian järvialueella matkailemisesta tai patikomisesta? Onko se järviin tottuneille suomalaisille minkänlainen elämys? Löytyykö perhemajoituksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu