Joka on nainen. Itekki oon siis tyttö. En yhtään tiiä mitä pitäis tehä, jotenki tuntuu vaan koko ajan että pää hajoaa. Vituttaa olla ihastunu sellaseen jota tuskin saa.
Oon ihastunu mun opettajaan
hiuhiu
8528
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
sä et tosiaankaa oo ainut täs maailmas :)
ittellä ei oo nimimerkki kokemusta opettajaan ihastumisesta mut tyttöön oon kyl ihastunu(oon siis itekki tyttö)
koita kestää kyl se ihastus ohi menee ajattele siittä opettajasta vaikka kaikkee pahaa ja eti sen ulkonäöstä vikoja ja kaikkee tämmöstä ni kyl se siittä :D
Noo.. Oon 14 tyttö ja oon ihastunu 31-vuotiaasee _naiseen_ joskus:DD
En osaa auttaa, mut en kauheesti iästä välitä. Vanhemmat naiset vaan kiinnostaa.
p.s Ota selvää sen suuntautumisesta, jos saat jotai selville, ni eiku vaa annat sille kirjeen lukuvuoden lopussa, et ainakaan menetä mitään, mut varmista, ettei se oo ens vuonna sun opettaja. (Y)
En osaa ajatella siitä mitään pahaa, koska se on vaan niin ihana ja se on mun mielestä myös hyvämmäköinen...
Ja miten saisin sen suuntautumisen selville, ei kai sitä voi nyt kysyäkkään? :D Mutta se ei opeta mulle enää ku muutaman kuukauden ja itsekkään en oo enää kun vuoden tässä koulussa.
Miettikääpä uudelleen! Miten jokin päälle keski-ikäinen nainen ajattelee ylä-aste ikäisistä pennuista?
En mäkään viitsinyt miettiäkkään yhdestä helvetin seksikkäästä opettajasta, et "antaiskohan tuo persettä?"
vaikka semmosesta saatoin jopa haaveilla.
Se ei oo lähelläkään keski-ikää enkä mä oo yläaste ikäinen pentu :)
Täst vastauksest ei varmaan oo enää mitään hyötyä, mut kysymällä parhaiten.
Ite oon tunnistanu muutaman lesbo/bitytön katseiden perusteella. .:::DD
Mut et menetä mitään. Jos se ope rupee miettii jotai, ni valehtele, et joku vaa kettuilee sulle.
Anna sille myös kirjees numero/mese, jos teet niin
En kyllä itse kokeilisi tuota, koska oon ihan sairaan ujo muutenkin, vaikkei siihen olis syytä.
Jotenki ahdistaa ku ei yhtään tiiä mitä se mahtaa ajatella. Ja myös aina ihan tyhmänä hymyilen sille 8) Onkohan se aavistanu mitään..?
Tama on aivan normaalia tass iass!! oot ihan varmasti murros iass ?? !! koska tallaiset hormoni muutokset tapahtuu !!! kyll se ohi menee!!
koita vaikka miettia et hyiiiii en voi olla lesssu ! ehk se auttaaa :)