Generic Trigger X

Ootteko kuullu semmosesta moposta?
Generic Trigger X
Missä maassa sitä valmistetaan?
Onko hyvä? Kokemuksia?
Toi taka lippa ja änkkä on aivan ruma tossa.
Etulokariki on ruma.
Kertokaa jos teillä on semmone vehje.
2175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaverilla on sellainen. Ei oo mitää vikaa tullu, hyvä on ollut. Mutta mopossa on yksi TODELLA ISO MIINUS, nimittäin on aivan uskomattoman laiska ja tehoton vakiona. Eli jos et aio virittää ottamalla kaikki kurit putkesta niin on aivan turha ostaa sitä. Oikeen järkytyin kun testasin sitä kun oli tottunut ajamaan omalla täysin vakiolla derbillä jossa oli paljon enemmän vääntöö ja kiihtyvyyttä kuin siinä vaikka onkin vakio myös.
Eli, älä osta jos et viritä.

Äänestä

unohtu sanoa että on vieläpä todella epämukava. Penkki on aivan kivikova...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ldiot kirjoitti:

Ootteko kuullu semmosesta moposta?
Generic Trigger X
Missä maassa sitä valmistetaan?
Onko hyvä? Kokemuksia?
Toi taka lippa ja änkkä on aivan ruma tossa.
Etulokariki on ruma.
Kertokaa jos teillä on semmone vehje.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu