Onko majoittunut kyseisessä paikassa? En ole tähän mennessä löytänyt vielä mitään/ketään kenellä olisi kokemuksia ko. paikasta.
Huoneistohotelli Lila
3
741
Vastaukset
- on kävelty
ja ajattelin, että ompa omituinen hotelli. Syytä en siihen tiedä. Hyvällä paikalla on. Näytti enemmän paikallisten kodeilta ku hotellilta. Mutta sijainti on tosi hyvä. On varmaan ihana pieni perhehotelli. Voisin asua siinä pari viikkoa. Ja varmaan joskus meenkin. TOSI hyvällä paikalla.
Olimme lasten kanssa kyseisessä hotelissa kaksi viikkoa. Hotelli oli pieni ihan siisti paikka, kävely matkan päässä keskustasta ja rantaa oli vain parin minuutin matka. Olen ollu kahdeksan kertaa Alanyassa eli eri hotelleista on kokemusta ei ollu paras muttei huonokaan. Palvelu oli ystävällistä, ruoka ihan hyvää ja edullista pikku purtavaa rannalla tai altaalla oleskelun jälkeen. Eli oli ihan hyvä, sängyt oli hiukan kovat mutta ne tahtoo olla joka paikassa sellaiset!
- -
Ok. Kiitos tiedoista!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523426Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512422- 1161220
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu131203Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101109Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per49948- 46894
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019890- 39777
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt201714